Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     Koła Nr 31 SEiRP w Siemianowicach Śląskich :MIKOŁAJKOWE KLIMATY    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

Koła Nr 31 SEiRP w Siemianowicach Śląskich :MIKOŁAJKOWE KLIMATY

MIKOŁAJKOWE KLIMATY

 

W obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i dzisiejszego Mikołaja członkowie Koła Nr 31 SEiRP w Siemianowicach Śląskich spotkali się wraz z zaproszonymi gośćmi z kierownictwa KWP w Katowicach, UM Katowice, KMP Siemianowice Śląskie, członkami Zarządu Wojewódzkiego SEiRP, przedstawicielami zaprzyjaźnionych kół w Częstochowie, Czechowice Dziedzice, Mysłowice, Stowarzyszenie Aktywni Silesia na tradycyjnym Mikołajkach

 

"MIKOŁAJOWE KLIMATY"- tak zatytułowane było spotkanie integracyjne, które zorganizował Zarząd Koła nr 31 SE i RP Siemianowice Śląskie w KWP w Katowicach.

Wśród zaproszonych gości byli: Komendant Wojewódzki KWP w Katowicach-nadinsp.ROMAN RABSZTYN, Wiceprezydent Miasta Katowice- JERZY WOŹNIAK, Z-ca Komendanta SzkoŁy Policji- insp. GABRIELA SOCHA, prof. dr hab.WSB- ROBERT SOCHA, Naczelnik Gabinetu Komendanta KWP- podinsp. Marcin Budzich, Z-ca Naczelnika Gab.Komendanta Woj.Policji- kom.KAROLINA SZLĘZAK, Z-ca Komendanta KMP w Siemianowicach Śląskich- mł. insp. WALDEMAR WIERZYCKI, Naczelnik Wydz.Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice- MAŁGORZATA MORYŃ- TRZĘSIMIECH, Naczelnik ds PG KPP w Będzinie- kom.Gabriela Barska, członkowie naszego Koła: nadinsp. w st.spocz.- KAZIMIERZ SZWAJCOWSKI, nadinsp.w st.spocz.- JANUSZ BIEŃKOWSKI, insp.w st.spocz.- ANDRZEJ FLORCZAK, insp. w st. spocz.-RYSZARD LEŚNIEWSKI, dyrektor TVS- MAŁGORZATA PIECHOCZEK, Przewodniczący TK ZK E i R SW w Katowicach- mjr. w st.spocz.-STANISŁAW JAGUŚŚ Przewodniczący TO NSZZP KMP w Siemianowicach Śl.- mł. asp.- ARKADIUSZ BARYLUK, Rzecznik Prasowy KMP w Siemianowicach ŚL.- TATIANA LUKOSZEK,Przewodniczący Rady Seniorów Miasta Katowice- TADEUSZ OCZKO, Wiceprezeska SAS w Katowicach- MAŁGORZATA KOZŁOWSKA, Prezes ZOW SE i RP w Katowicach- insp. w st. spocz. - MIECZYSŁAW SKOWRON wraz z przedstawicielami wym.Zarządu, Prezes Koła SEiRP w Mysłowicach- SYLWIA ROMANIUK, Prezes Koła w Gliwicach- HENRYK MIKOSZ, Prezes Koła SE i RP w Czechowicach - Dziedzicach- EDWARD LESIEWICZ, Prezes Koła SE i RP w Częstochowie- KONRAD PTAK, Honorowy Prezes ZW SE i RP-PIOTR STYPA, przedstawiciele wym.Kół i członkowie Koła mr 31 SE i RP Siemianowice Śląskie.

Spotkanie prowadziła Prezes Zarządu Koła nr 31 SE i RP w Siemianowicach Śląskich-EWA MACEK, uczestniczyło ok.100 osób.Było wiele atrakcji: Mikołaj z Laponii, który przybył wraz z Śnieżynkami i Mistrzem Wróżb- Bonifacym, rozdawali prezenty i zabawiali Gości.Był także występ wspaniałego duetu z TVS- KOLI i JULI.

Na zakończenie biesiady odśpiewano hymn naszego Koła, którego twórczynią jest Członek naszego Zarządu-KRYSTYNA KUTA.

Było bardzo miło,nastrojowo, uroczyście- pełna integracja.

To wielki zaszczyt, że przybyli na nasze spotkanie wym.Goście a zwłaszcza Komendant Wojewódzki KWP w Katowicach i Wiceprezydent Miasta Katowice.

Ogromne podziękowania kieruję do Zarządu i Członków naszego Koła za pracę włożoną w organizację wym. spotkania.

Tekst: Ewa Macek

Zdjęcia K.Kuta, J. Świderski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET