ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2017    /     KATOWICE: Kolejne dni zbiórek podpisów.    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

KATOWICE: Kolejne dni zbiórek podpisów.

 

               Koło Miejskie SEiRP w Katowicach w ramach zbiórki podpisów pod OIU  FSSM RP w dniu 08.12.2017 r. w godz.od 12-15 tej zebrało ponad 150 podpisów w namiocie KOD,/ktory wspiera naszą Obywatelską Inicjatywę/ w Katowicach, przy Teatrze Śląskim.

Pomimo bardzo złych warunków pogodowych/ deszcz i wiatr/,należy zaznaczyć,że bardzo wiele osób / starszych i młodszych/ przychodziło do namiotu złożyć podpis. Każdy podpis jest dla nas bardzo cenny i składamy ogromne podziękowanie wszystkim osobom,które nas- emerytów, rencistów/inwalidów/,sieroty i wdowy służb mundurowych wspierają w przywróceniu nam emerytur i rent. Na dyżur przyjechali członkowie SLD: Pan Maj i Pan Siąkała/ z odległego |Cieszyna/. Nie zawiodły również Koleżanki-aktywistki z Sosnowca / Beata i Jola/. 

Z kolei w dniu 11.12.2017 r. w godz.od 11-15 wynik był znacznie lepszy tj.ok.200 podpisów. Dzisiaj wsparcie Koleżanek i Kolegów było liczniejsze. Oprócz Przewodniczącego Zgromadzenia-Krzysia Buchacza,mnie- Koordynatorki Sląskiego Komitetu Protestacyjnego Emerytów, Rencistów i ich Rodzin Mundurowych czynnie zbierali podpisy: Prezes Koła SEiRP w Mikołowie- Zbigniew Góral, oczywiście Prezes naszego Koła- Ryszard Purzyński, Koleżanka Jola z Sosnowca, 77 letnia Mama naszej represjonowanej Koleżanki, koledzy z SEiRP: Kazik i Mariusz z Bytomia, Janusz z Tychów, Maciek z Sosnowca, z Mysłowic i Alojzy z Markiem z Katowic. Przywieżli tez dużą ilość podpisów.

Ogromne wsparcie mamy ze strony Pani Poseł na Sejm RP z Platformy Obywatelskiej- Ewy

Kołodziej, która nie mogła przybyć do nas osobiście ze względów służbowych, ale kontaktowała się z nami, pytając jak przebiega zbiórka podpisów.

Z kolejnym dniem zbiórki podpisów przybywa nam Koleżanek i Kolegów na dyżury i wzrasta grono osób,którzy nas wspierają. Aż serce się raduje!!!

Koordynator

Śląskiego Komitetu Protestacyjnego

Emerytów Mundurowych

Ewa Macek

 

 

 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET